Top

Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Çözüm İklimlendirme

Çözüm İklimlendirme olarak Başta Yatağan, Muğla ve çevresi olmak üzere bölgede hizmet sunmaktayız. Viessman, Daikin, Gree markalarının yetkili servisi olarak klima arıza, klima tamir, klima yer değiştirme, klima bakım, onarım ve taşıma gibi hizmetleri sağlamaktayız. Klima bakımı yılda 2 kez yapılması gereken bir işlemdir. Klimanızın ömrünü uzatan bu bakım işlemleri hem ekonomik hem de sağlığınız için önemlidir. Garantili, güvenilir ve çözüm odaklı hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kaliteli ve garantili ürünlerimiz ile uygun fiyata klima sahibi olabilirsiniz. Klimanızın iyi çalışabilmesi için montaj ve kurulumu da oldukça önemlidir. Alanında uzman ekibimiz sayesinde standartlara uygun doğru montajlama yapmaktayız. Yetersiz teknisyenlerce yapılan bir montaj işlemi klimanızın ömrünü azaltabilir, güvenliğinizi tehlikeye atabilir ve çeşitli sorunlara neden olabilir. Kaliteli hizmet almak bu anlamda oldukça önemlidir.

Çözüm İklimlendirme olarak 7 /24 teknik hizmet sağlayan uzman kadromuz, kaliteli ve ekonomik ürünlerimiz, garantili yedek parçalar ile hizmet sunmaktayız.

Biz Kimiz ?

Sürdürülebilirlik

Çevreci ve Kullanışlı

Yenilikleri takip eden firmamız sizlere de yeni ürünleri sunmaktadır. Gelişen teknoloji ile beraber klimalar için de birçok özellik arttı. Klimalar çevreye zararsız olup aynı zamanda bulunduğu ortamdaki havayı temizler. Konfor sağlayan klima sağlığınız için de önemlidir. Klima sayesinde elektrik tasarrufu da sağlamanız mümkündür. Bu hususlar klimayı ekonomik açıdan da tercih etmenize sebep olarak gösterilebilir. Her bütçeye uygun fiyatlarla bulunan klimalarımız için sizlere garanti de sağlamaktayız. Ev ve işyerleri için oldukça kullanışlı olan klimalara sahip olmak için bizimle iletişime geçiniz.

Müşteri Memnuniyeti

Klima bakımı, montajı, onarımı profesyonel olarak alanında uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Bu durumunun bilincinde olan firmamız alanında uzman ve tecrübeli kadrosu ile klima teknik servisi hizmetlerinin tamamını sağlamaktadır. Sorunlarınıza en kısa sürede çözümler üretmek, 7 gün 24 saat ulaşılabilir olmak, acil teknik destek sağlamak gibi hususları gerçekleştiren firmamız müşteri ihtiyaçlarına uygun çözümler sunarak memnuniyeti sağlamayı hedef edinmiştir. Sağladığımız memnuniyeti sürdürmeyi esas edinen firmamız herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda sizlere yardımcı olmaktadır. Kaliteli ürün ve hizmet sağlayarak müşteri beklentilerini karşılamaktayız.

Müşteri Memnuniyeti

Vizyonumuz

Deneyimli ve uzman kadromuz ile beraber sağladığımız hizmetlerde memnuniyet sağlamak, sektörde tercih edilen bir firma olmak, kalitemizi kanıtlamak ve bölgede lider konuma ulaşmak esaslarımızdandır.

Misyonumuz

Çalıştığımız markaların ve müşterilerimizin karını gözetmek, sektördeki gelişmeleri takip ederek son teknolojiyi kullanmak, yenilikçi olmak, müşteri sorunları için çözümler üretmek misyonlarımızdandır.