Top

Gree Klima

Artık her evde ana ihtiyaç olan klima kullanımı ile birlikte Çözüm İklimlendirme ile yerinde müdahale en iyi haline gelmiştir. Klimasatışı yaparken modernlik, kullanışlılık, tüketim gibi birçok özelliğide göz önünde bulunduruyoruz. Zamanla aldığımız klimanın aldıktan sonra en verimli, sorunsuz ve uzun ömürlü kullanımı için ise servis hizmetleri önemlidir.


Çözüm İklimlendirme servis personellerimiz, sürekli gelişen teknik programlar ve seminerlerle profesyonel eğitimlerden geçirilir. Böylece, sürekli gelişen ve yenilenen ürünlerin periyodik bakım ve onarımları uzman ekibimiz tarafından kusursuz bir biçimde yapılması sağlanmış olur.

Gree Klima
Gree VRF Sistemleri

Gree VRF Sistemleri

Geliştirilmiş teknolojisi, güç kapasitesi ve enerji tasarrufu ile en çok tercih edilen klima markalarından biri olan Gree, VRF klima sistemleriyle de geniş mekanların ve birbirinden bağımsız iklimlendirme çözümü istenen alanların ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Özellikle iş yerleri için en sessiz ve verimli iç tesisat tasarımına sahiptir.


General VRF klima modelleri optimize edilen fan tasarımları ve akıllı defrost özellikleriyle de enerji tüketimini azaltarak bütçenizi korumaktadır. Tek sistemden birden fazla klimanın kontrolü sağlanarak yaşam alanlarına avantaj sunmaktadır.