Top

Daikin Klima

Daikin klimalar performansı ile ön plana çıkan bir marka olarak bilinebilir. Ancak bu performansın sürekliliğini sağlayabilmek için bakımlarını aksatmamak ve arızalarını en kısa sürede gidermek gerekmektedir. Sizlerin de klimalarınıza bakım ya da arıza gibi problemleriniz var ise bizlere hemen ulaşın.


Orijinal parçalar ile hemen hemen tüm servislerimiz evleriniz de tamir edilmektedir. Gerekmedikçe eşyalarınız atölyeye alınmamaktadır. Muğla'da tüm ilçelerde güvenilir profesyonel ekiplerimizce garantili tamir yapılmaktadır.

Daikin Klima
Daikin VRV Sistemleri

Daikin VRV Sistemleri

VRV klima sistemi, bir dış ünite ile birden fazla iç ünitenin bağımsız olarak kontrol edildiği sistemdir. Daikin VRV klima ile klasik split klimaları ayıran özellik ise değişken akışkan debisi sayesinde enerji tasarrufu sağlaması ve çok katlı binalardan tek bir yaşam alanına kadar uygulama imkanı sağlamasıdır.


VRV klimalar geniş soğutma ve ısıtma alanına sahip olduğu için profesyonel bakım ve onarıma ihtiyaç duyarlar. Bunun için bizlere ulaşın ve alanında uzman ekibimizi hemen adresinize gönderelim.

Daikin Altherma

Daikin tarafından sunulan Altherma hava kaynaklı ısı pompaları, dış ortam havasındaki ısıyı çekerek yenilenebilir enerji kaynaklarından faydalanır. Sistem soğutucu akışkan içeren kapalı bir devreden meydana gelir. Buharlaşma, sıkıştırma, yoğuşma ve genleşme adımlarından oluşan, termodinamik bir döngü oluşturulur. Ve böylelikle ortam sıcaklığını istediğiniz oranda koruyarak sizlere en iyi performansı sunar.


Altherma bakım ve arıza onarımları için bizlere ulaşın. Anında prfesyonel ekibimizi adresinize yönlendirerek althermanızın bakımını ya da arıza onarımını yapalım. Gerekmedikçe althermanız atölyemize alınma yerinde tamiri yapılır.

Daikin Altherma